RN73R2ETTD6202A10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2ETTD6202A10
JLCPCB Part #
C4245007
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 250mW 62kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS