RN732ATTD8062C10
MFR.Part #
RN732ATTD8062C10
JLCPCB Part #
C4053468
Description
-55℃~+155℃ 100mW 80.6kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS