RN73R2ETTD6190F10
MFR.Part #
RN73R2ETTD6190F10
JLCPCB Part #
C2603711
Description
-55℃~+155℃ 250mW 619Ω Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS