RN73R2ETTD6190C25
MFR.Part #
RN73R2ETTD6190C25
JLCPCB Part #
C2610166
Description
-55℃~+155℃ 250mW 619Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS