RN73R2ETTD5972B25
MFR.Part #
RN73R2ETTD5972B25
JLCPCB Part #
C2610548
Description
-55℃~+155℃ 250mW 59.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS