RN73H2ETTD5972B25
MFR.Part #
RN73H2ETTD5972B25
JLCPCB Part #
C3911854
Description
-55℃~+155℃ 250mW 59.7kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS