RN73R2ETTD57R6B25
MFR.Part #
RN73R2ETTD57R6B25
JLCPCB Part #
C2610909
Description
-55℃~+155℃ 250mW 57.6Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS