RN73R2ETTD5622F50
MFR.Part #
RN73R2ETTD5622F50
JLCPCB Part #
C2604087
Description
-55℃~+155℃ 250mW 56.2kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS