RN731JTTD1052A25
MFR.Part #
RN731JTTD1052A25
JLCPCB Part #
C4144816
Description
-55℃~+155℃ 10.5kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS