RN73R2ETTD5621B25
MFR.Part #
RN73R2ETTD5621B25
JLCPCB Part #
C4236810
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.62kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS