RN73R2ETTD5300F10
MFR.Part #
RN73R2ETTD5300F10
JLCPCB Part #
C2603462
Description
-55℃~+155℃ 250mW 530Ω Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS