RN73H2ETTD51R1D25
MFR.Part #
RN73H2ETTD51R1D25
JLCPCB Part #
C4124769
Description
250mW 51.1Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS