RN73R2ETTD49R3F50
MFR.Part #
RN73R2ETTD49R3F50
JLCPCB Part #
C2603405
Description
-55℃~+155℃ 250mW 49.3Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS