RN731ETTP3571C50
MFR.Part #
RN731ETTP3571C50
JLCPCB Part #
C4102175
Description
-55℃~+155℃ 3.57kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS