RN73R2ETTD4933A25
MFR.Part #
RN73R2ETTD4933A25
JLCPCB Part #
C2611464
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 493kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS