SG73G2ATTD61R9D
MFR.Part #
SG73G2ATTD61R9D
JLCPCB Part #
C6481856
Description
-55℃~+155℃ 500mW 61.9Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS