RN73R2ETTD4372A10
MFR.Part #
RN73R2ETTD4372A10
JLCPCB Part #
C4326582
Description
-55℃~+155℃ 250mW 43.7kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS