RN73H2ETTD4372A10
MFR.Part #
RN73H2ETTD4372A10
JLCPCB Part #
C4047406
Description
250mW 43.7kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS