SR732ETTD5R23F
MFR.Part #
SR732ETTD5R23F
JLCPCB Part #
C2600744
Description
-55℃~+150℃ 5.23Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS