RN73R2ETTD4222D25
MFR.Part #
RN73R2ETTD4222D25
JLCPCB Part #
C2606012
Description
-55℃~+155℃ 250mW 42.2kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS