RK73H2BTTD61R9F
MFR.Part #
RK73H2BTTD61R9F
JLCPCB Part #
C880237
Description
-55℃~+155℃ 250mW 61.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS