ESR25JZPJ164
MFR.Part #
ESR25JZPJ164
JLCPCB Part #
C4090891
Description
-55℃~+155℃ 160kΩ 667mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS