RN732ATTD1433F50
MFR.Part #
RN732ATTD1433F50
JLCPCB Part #
C4184981
Description
-55℃~+155℃ 100mW 143kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS