RN73H2ETTD3923F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD3923F50
JLCPCB Part #
C3952333
Description
-55℃~+155℃ 250mW 392kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS