RN73R2ETTD4122D10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2ETTD4122D10
JLCPCB Part #
C2608005
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 250mW 41.2kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS