RN73R2BTTD1001A10
MFR.Part #
RN73R2BTTD1001A10
JLCPCB Part #
C4176709
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 1kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS