RN73R2ETTD4120A25
MFR.Part #
RN73R2ETTD4120A25
JLCPCB Part #
C2611935
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 412Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS