RN731JTTD3442A10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN731JTTD3442A10
JLCPCB Part #
C4073786
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 34.4kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS