RN73R2ETTD3600F10
MFR.Part #
RN73R2ETTD3600F10
JLCPCB Part #
C2603797
Description
-55℃~+155℃ 250mW 360Ω Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS