RK73H2BRTTD8454F
MFR.Part #
RK73H2BRTTD8454F
JLCPCB Part #
C7287080
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.45MΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS