RN73R2ATTD4932A10
MFR.Part #
RN73R2ATTD4932A10
JLCPCB Part #
C4276174
Description
-55℃~+155℃ 125mW 49.3kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS