RN73R2ETTD3363A10
MFR.Part #
RN73R2ETTD3363A10
JLCPCB Part #
C4330288
Description
-55℃~+155℃ 250mW 336kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS