RK73H1HTTC4871F
MFR.Part #
RK73H1HTTC4871F
JLCPCB Part #
C2575512
Description
-55℃~+155℃ 4.87kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS