RN732BTTD1040F25
MFR.Part #
RN732BTTD1040F25
JLCPCB Part #
C4191379
Description
-55℃~+155℃ 104Ω 125mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS