RN73R2ETTD3280F100
MFR.Part #
RN73R2ETTD3280F100
JLCPCB Part #
C4293371
Description
-55℃~+155℃ 250mW 328Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS