RK73G2BTTD5233D
MFR.Part #
RK73G2BTTD5233D
JLCPCB Part #
C7050086
Description
-55℃~+155℃ 250mW 523kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS