RN731JTTD7321F50
MFR.Part #
RN731JTTD7321F50
JLCPCB Part #
C4034040
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 7.32kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS