SG73P1JTTD1241F
MFR.Part #
SG73P1JTTD1241F
JLCPCB Part #
C4051009
Description
-55℃~+155℃ 1.24kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS