RN73R2ETTD2942B50
MFR.Part #
RN73R2ETTD2942B50
JLCPCB Part #
C2609700
Description
-55℃~+155℃ 250mW 29.4kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS