RN73H2ETTD6812D10
MFR.Part #
RN73H2ETTD6812D10
JLCPCB Part #
C4346813
Description
250mW 68.1kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS