RN73R2ETTD2941F25
MFR.Part #
RN73R2ETTD2941F25
JLCPCB Part #
C4014285
Description
-55℃~+155℃ 2.94kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS