RN73R2ETTD2941C10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2ETTD2941C10
JLCPCB Part #
C3978971
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 2.94kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS