RK73H2ATTD17R8D
MFR.Part #
RK73H2ATTD17R8D
JLCPCB Part #
C2577349
Description
-55℃~+155℃ 17.8Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS