SG73G2BTTD1652D
MFR.Part #
SG73G2BTTD1652D
JLCPCB Part #
C6220789
Description
-55℃~+155℃ 16.5kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS