RN73R2ETTD2913F10
MFR.Part #
RN73R2ETTD2913F10
JLCPCB Part #
C4218266
Description
-55℃~+155℃ 250mW 291kΩ Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS