SG73P1JRTTD152J
MFR.Part #
SG73P1JRTTD152J
JLCPCB Part #
C6482278
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 333mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS