RN732BTTD1452D50
MFR.Part #
RN732BTTD1452D50
JLCPCB Part #
C4301592
Description
-55℃~+155℃ 125mW 14.5kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS