RN73R2ETTD2801A25
MFR.Part #
RN73R2ETTD2801A25
JLCPCB Part #
C2611321
Description
-55℃~+155℃ 2.8kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS