SG73P1ETTP6200D
MFR.Part #
SG73P1ETTP6200D
JLCPCB Part #
C4127859
Description
-55℃~+155℃ 125mW 620Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS