RN73R2ETTD2841A25
MFR.Part #
RN73R2ETTD2841A25
JLCPCB Part #
C2611362
Description
-55℃~+155℃ 2.84kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS